0552-223 63 67
BAYMED CERRAHİ EL ALETLERİ - TAMİR BAKIM ONARIM SERVİSİ
OSB Mh. 1133 Cd. Ayyıldız Sanayi Sitesi No:34 Ostim-ANKARA
Tel: 0552-223 63 67 E-Mail: baymedcerrahi@outlook.com

Şirket Profili
Cerrahi el aletleri tamir bakım onarım servisinde yılların verdiği deneyimimizi 10.yılımızda kendi ekibimizle kurduğumuz Baymed Cerrahi 'ye taşıdık.

Bir aile şirketi olan firmamızda uzman kadromuzla her marka cerrahi el aletinin tamir, bakım ve onarımını yapmaktayız.

Optik, göz, mikro cerrahi ve genel cerrahi, üroloji, jinekoloji, kalp damar cerrahisi, beyin cerrahi, ortopedi, K.B.B. gibi tüm branşlardaki cerrahi el aletlerinin bakım, onarımını titizlikle gerçekleştirmekte ve güvenilir şekilde sizlere teslim etmekteyiz.

Alanında deneyimli ekibimizle hastaneler, poliklinikler, tıp merkezleri için bisturiler, makaslar, klempler, pensler, pensetler, portegüler, retraktörler, cerrahi setler, küvetler vb. tüm cerrahi el aletlerinin tamir, bakım ve onarımı konusunda güvenilir ve özenli servis hizmeti vermekteyiz.

Bizlere teslim ettiğiniz cerrahi el aletlerinizin bakım ve onarımı  titizlikle ve orjinaline uygun şekilde yapılmakta ve söz verilen sürede sizlere teslim edilmektedir.

Bakım ve onarımı yapılan malzemeler ilk günkü yeniliğine kavuşmakta ve uzun yıllar verimli bir şekilde kullanımı sağlanmaktadır. Kullanılamayacak durumda olan ve başarılı bir şekilde onarımı yapılarak tekrar hekimlerimizin hizmetine sunulan cerrahi el aletleri ile ekonomiye katkı sağlamaktayız.

Hekimlerimizin cerrahi el aletleri tamir, bakım ve onarımı konusunda güvenle hizmet alabileceği bir adres olarak Ankara Ostim'de çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Vizyonumuz
  • Tecrübeli ve uzman ekibimizle güvenilir ve özenli hizmet sunmak
  • Sektördeki bilgi birikimi ve deneyimimizi işlerimize doğru bir şekilde yansıtmak
  • Talep ve beklentilerinizin üzerinde özenli ve güvenilir hizmet sunmak

Misyonumuz
  • Modern teknolojiyi kullanarak kaliteli servis hizmeti vermek
  • Sektörümüzdeki yenilikleri takip ederek çalışmalarımızda değerlendirmek
  • Atıl durumdaki malzemelerin yeniden kullanımını sağlayarak ekonomiye kazandırmak